Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Członkowie Wspólnot Nieustającego Różańca Świętego z całej Polski powierzali ojczyznę Matce Bożej, modlili się za kapłanów oraz o liczne i święte powołania.
W Gietrzwałdzie zakończyły się uroczystości odpustowe 143. rocznicy objawień Matki Bożej połączone z 54. archidiecezjalnymi dożynkami. Eucharystii przewodniczył bp senior Tadeusz Pikus.
W Gietrzwałdzie zakończyły się uroczystości 143. rocznicy objawień, które jak co roku są również okazją do dziękowania Bogu w archidiecezjalnych dożynkach za plony.
- Maryja nie tylko przemawiała w życiu ziemskim, ale przemawiała i przemawia także po Wniebowzięciu - mówił w Gietrzwałdzie w homilii bp Tadeusz Pikus.
Błonia w Gietrzwałdzie wypełniły się wiernymi, którzy przybyli na uroczystości upamiętniające objawienia Matki Bożej i na coroczne archidiecezjalne dożynki.
W kurii archidiecezji warmińskiej odbyła się konferencja prasowa poświęcona zbliżającym się uroczystościom odpustowym w sanktuarium NMP w Gietrzwałdzie.
W Gietrzwałdzie odbył się dzień skupienia szafarzy nadzwyczajnych Komunii św. archidiecezji warmińskiej. Modlitwie przewodniczył ks. Bartłomiej Matczak.
IV Lidzbarska Pielgrzymka Piesza, która wyruszyła w piątek z Lidzbarka Warmińskiego, dotarła do Gietrzwałdu.
W Gietrzwałdzie, w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym, odbył się koncert Michała Niemca "Przez Serce do Serca".
27 czerwca będziemy obchodzić rocznicę rozpoczęcia objawień Maryi.