Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Różaniec, Msza św., radosny marsz i modlitwa uwielbienia - niebo na ziemi w Siechnicach!
Miejsc, gdzie można świętować z mieszkańcami nieba, jest mnóstwo. Oto niektóre z nich.
Maszerując przez miejscowość w licznej grupie dzieci przypominały ludziom o wielu świętych, którzy są ich codziennymi patronami.
Zamiast Halloween w ostatnich dniach w Nowym Wiśniczu było modne było hasło "Holly wins", czyli święci zwyciężają.
W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych po nieszporach w kościele św. Jacka na Rozbarku procesja z relikwiami kilkudziesięciu świętych i błogosławionych przeszła ulicami miasta i przez rynek do kościoła Wniebowzięcia NMP.
W procesji dzieci, młodzież i dorośli nieśli kilkadziesiąt relikwii świętych i błogosławionych.
W wigilię uroczystości Wszystkich Świętych dzieci spędziły wieczór w kościele Mariackim.
Miał być marsz, ale zawiodła pogoda. Nie zawiedli za to święci, którzy stawili się w sławieńskim kościele Mariackim.
Ulicami miasta przeszli św. Mikołaj, św. Faustyna czy św. Jadwiga. Pokonali ulice dwóch katowickich parafii - NSPJ i św. Józefa Robotnika. Razem z nimi ruszyło kilkadziesiąt osób.