Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Trwa Salwatoriańskie Spotkanie Młodych w Dobroszycach.
XXIII Salwatoriańskie Forum Młodych potrwa od 2 do 11 lipca. Nie możesz być na całości? Przyjedź na finał.
20 rodzajów różnych warsztatów, koncerty, spotkania z inspirującymi ludźmi, a przede wszystkim z jedną: Jezusem Chrystusem. Trwają zapisy na 23. Salwatoriańskie Forum Młodych, które potrwa od 2 do 11 lipca w Dobroszycach.
Muzyczną gwiazdą Salwatoriańskiego Forum Młodych była grupa T.Love.Zdjęcia: Karol Białkowski /Foto Gość
Mimo deszczu gorąca atmosfera, głośne okrzyki fanów i wspólne śpiewanie. T.Love na Salwatoriańskim Forum Młodych.
O tym, jak kosztowne jest utrzymanie "żywego muzyka" w zespole, ale i o tym, że łatwiejszy w transporcie jest żywy niż martwy - zwłaszcza latem - usłyszeli widzowie podczas występu "Kabaretu Hrabi” w Dobroszycach.
Salwatoriańskie Forum Młodych zbliża się do finału. Dziś wystąpi kabaret Hrabi i T.Love.
W Dobroszycach rozpoczęło się Święto Młodych. Ten czas jest świetną propozycją dla tych, którym nie udało się pojawić na całym Salwatoriańskim Forum Młodych. Gwiazdami weekendu będą T.Love i kabaret Hrabii.
Czy zdajemy sobie sprawę z tego jak często chodzimy z głową do góry? Czy nie jest tak, że większość czasu poświęcamy na spoglądanie do przodu i nie oglądanie na to, co jest nad nami?
Gościem czwartego dnia Slwatoriańskiego Forum Młodych była grupa Full Power Spirit.