Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
Parafia Olesno przygotowuje się do rozpoczęcia 33-dniowych rekolekcji zawierzenia się św. Józefowi.
- Kościół jest tak niesamowity, piękny i ciekawy, że dla każdego znajdzie się w Nim miejsce - mówił bp Adrian Put na rozpoczęcie rekolekcji w parafii pw. św. Józefa w Zielonej Górze.
W parafii NMP Wspomożycielki Wiernych w Olsztynie wierni dokonali aktu zawierzenia św. Józefowi.
Odbędą się 25 i 26 marca w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Poprowadzi je ks. Jakub Deperas.
Parafia pw. św. Mikołaja w Końskich zorganizowała rekolekcje zamknięte dla kandydatów do bierzmowania.
Rekolekcje pn. "Kościół w czasach niepokoju" odbędą się od 24 do 26 marca na Górze św. Anny.
Dekanalne Duszpasterstwo Rodzin w Raciborzu zaprasza na rekolekcje, które poprowadzą Emilia i Łukasz Iżykowie.
O tym, jak ważne są dla nas emocje, mówił ks. Marek Dziewiecki podczas wieczoru uwielbienia w Tuchowie. W parafii św. Jakuba do środy głosi rekolekcje.
Uczestniczyło w nich 50 KSM-owiczów z 14 oddziałów. Rekolekcjom towarzyszyło hasło: "Najważniejsze jest zwycięstwo nad czymś małym, czymś niezwykle małym - nad samym sobą".
W Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Ciężkowicach 35 lektorów starszych uczestniczyło od 3 do 5 marca w rekolekcjach połączonych z warsztatami.