Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
W Dębicy 100-lecie wolnej Polski uczczono II Lekcją Śpiewu Patriotycznego i Biegiem dla Niepodległej.
Tłumy opolan wspólnie świętowały 100. rocznicę odzyskania niepodległości.
Tysiące gdynian w niedzielę 11 listopada wzięło udział w barwnej paradzie z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, która odbyła się pod hasłem: "100. Gdyńskie Urodziny Niepodległej".
…nienarodzonych, starych, schorowanych, niepełnosprawnych, młodych i silnych.
11 listopada odsłonięto tam pomnik-kapliczkę upamiętniający jodłowskich legionistów.
Jednym z głównych punktów uroczystego świętowania 100. rocznicy odzyskania niepodległości w naszym województwie była Msza św. odprawiona przez abp. Stanisława Budzika w lubelskiej archikatedrze.
Dzieci niesłyszące przygotowały nagranie piosenki z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Eucharystii na rynku staromiejskim 11 listopada przewodniczył bp Edward Dajczak.
Bp Edward Dajczak przewodniczył Mszy św. za Ojczyznę, która odbyła się na rynku staromiejskim w Koszalinie. Uczestniczyło w niej ponad tysiąc mieszkańców miasta oraz przedstawiciele władzy i służb mundurowych.
Co połączyło 6 kapłanów wspierających naród w walce o wolność, 30 sądeckich uczniów i prezydenta?