Szukany tag:
uporządkuj wyniki:
Od najnowszego do najstarszego | Od najstarszego do najnowszego »
Wyszukiwanie obejmuje wszystkie serwisy
wybierz serwis, który chcesz przeszukać »
W świdnickiej katedrze 21 kwietnia bp Adam przyjął do grona lektorów i ceremoniarzy adeptów z całej diecezji.
To temat I Ogólnopolskiego Forum Ceremoniarzy Wyższych Seminariów Duchownych w poznaniu, w którym gościem specjalnym był bp Adam Bałabuch.
Sześciu alumnów odtąd może odczytywać słowo Boże w zgromadzeniu liturgicznym.
Sześciu alumnów III roku świdnickiego seminarium bp Adam Bałabuch włączył w posługę lektorów, odczytujących w czasie Mszy św. słowo Boże.
W Światowy Dzień Chorego bp Adam Bałabuch odwiedził chorych w ZOL-u i hospicjum przy ul. Przyjaźni 2.
W kaplicy świdnickiego ZOL-u, działającego przy Caritas, bp Adam Bałabuch zgromadził pracowników, pensjonariuszy i ich rodziny, by uczcić Światowy Dzień Chorego.
Wszystkie wspólnoty parafialne spotkały się 20 stycznia wraz z bp Adamem Bałabuchem, by złożyć sobie życzenia.
W parafii katedralnej od lat na spotkanie opłatkowe zapraszany jest biskup i wszystkie działające w niej wspólnoty.
Dwie uczty czekały na ubogich w Świdnicy przy kościele pw. Krzyża św. W obu pokarm rozdawał bp Adam Bałabuch.
Biskup Adam Bałabuch uczestniczył w procesji różańcowej na katedralnym cmentarzu.